İşletme Sermayesi Finansmanı ve Borç Yeniden Yapılandırma

@szTitle@
 

FİNart Danışmanlık, işletmelerin kısa ve uzun vadeli işletme sermayesi ve yatırım finansmanı ihtiyaçlarına yurtiçi ve yurtdışı finansal piyasalardan uygun vade ve maliyetli kaynak yaratma konusunda uzun yıllardan buyana kendini kanıtlamış uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Birçok farklı sektöre hizmet vermiş olmanın dışında global networkü sayesinde en kısa zamanda en uygun koşullarda fonlamanın sağlanmasına yönelik hizmetler sunmaktadır.

Her ne kadar işletme ortak ve yöneticileri işletmelerin doğru karar alması için yoğun çaba gösterseler de bazen işletme içinden kaynaklı, bazen de işletme dışı faktörlerle bilanço üzerindeki borç yükü artmakta ve işletmeler için kar elde etseler dahi bir kısır döngü oluşmaktadır. Bu gibi durumlarda FİNart Danışmanlık olarak Borçların konsolidasyonu ve yeniden yapılandırılması konusunda işletmelere destek olmak ve bu zor durumdan en uygun yöntem ile en kısa sürede kurtulmak için hizmet vermekteyiz.

FİNart tarafından danışmanlık hizmeti verilmiş İşletme Sermayesi Finansmanı ve Borç Yeniden Yapılandırma detaylarına REFERANSLAR sayfasından ulaşabilirsiniz.